Wie is wie

Vertegenwoordiger

Filip Deprez

0495 24 76 54 - filip@callplast.be


 

Bestellingen & technische info

Koen Callewaert

056 71 59 40 - koen@callplast.be


 

Werfleiding

Peter De Neve

0490 41 31 29 - peter@callplast.be


 

Administratie

Roos Vermoere

056 71 59 40 - roos@callplast.be

Offertes

Kevin Schedin

056 71 59 40 - kevin@callplast.be


 

Boekhouding

Elke Dhooms

056 71 59 40 - elke@callplast.be


 

Opmetingen

Jozef Callewaert

056 71 59 40 - jozef@callplast.be


 

Onze troeven

Waarom kiest u bij uw nieuwbouw of renovatie project voor Callplast - Alucall?

Ontdek onze troeven

Vrijblijvende offerte

Contacteer ons voor een vrijblijvend gesprek over uw project!

Maak een afspraak